1 USD = 6,2000 TL

Akortek Bilişim'e hoşgeldiniz! Lütfen giriş yapınız

Sepetim

Boş
Sepetinizde hiç ürün yok.

Akortek Bilişim'e hoşgeldiniz! Lütfen giriş yapınız

0$ +KDV / 0,00 TL

Montaj ve test istiyorum ( 10.00 USD + KDV )
Teknobiyotik
Teknobiyotik
Teknobiyotik
Teknobiyotik
Teknobiyotik

Dikkat!

Kapıda Ödemeli siparişlerde montaj ve test yapılmamaktadır.
PC Sihirbazı üzerinden sipariş verebilmeniz için; İşlemci, Anakart, Bellek ve Kasa seçimi zorunludur.
"Test ve Montaj Hizmeti" eklediğiniz Sistem siparişlerinizde Skylake Anakart ve Kaby Lake İşlemci kullanıyorsanız ücretsiz BIOS güncellemesi yapılmaktadır.
PC Sihirbazı uyumsuz olan parçaları seçmenize izin vermez, ayrıca montaj öncesi teknik ekibimiz de ürünleri kontrolden geçirir.
PC Sihirbazı üzerinden verdiğiniz siparişleriniz en fazla 3 iş günü içerisinde kargolanmakla birlikte, genellikle ertesi gün adresinize teslimatı yapılmaktadır.
Siparişlerinizde "Test ve Montaj Hizmeti" eklediyseniz sisteminiz kablolamaya özen gösterilerek, montajlı bir şekilde gönderilir.
Aynı zamanda montaj yapılan parçalarınızın kutuları ve montajda kullanılmayan kutu içerikleri de olduğu gibi size gönderilir.
Herhangi bir aksaklıkta veya önerimizde sistemde bulunan telefon numaranız üzerinden size ulaşılmaktadır.
UYARI: Ağır ve uzun ekran kartları sebebiyle sisteminizin kargoda hasar görmemesi için teknik servisimiz bu bölümde seçeceğiniz ekran kartının sistemden ayrı gönderilmesine karar verebilir. Böyle bir durumda sisteminizin testleri bu seçtiğiniz ekran kartı ile yapılacak fakat kargolanmadan önce kendi kutusuna geri konularak gönderilecektir.
UYARI: Akasa Venom Vodoo gibi vidalı montaj yapılan soğutucular dışındaki tüm push-pin yapıdaki soğutucuların kargoda yerinden çıkarak sisteminize hasar verme riski bulunduğundan bu tip bir soğutucu seçmeniz durumunda seçtiğiniz soğutucu sisteminize monte edilmeyecek ve ayrı kutuda size gönderilecektir.

0$ +KDV / 0,00 TL

Montaj ve test istiyorum ( 10.00 USD + KDV )
Positive SSL